ASKI AJANS

The daily Post.

Read daily news from Brooklyn.
READ OUR BLOG

DİĞER HİZMETLER

Teknoloji Çözümleri
Askı ajans olarak, müşterilerinizin ihtiyaçlarına uygun en iyi teknoloji çözümlerini sunarak onlara ulaşılabilir ve kullanışlı bir deneyim sağlıyoruz. Web siteleri, mobil uygulamalar, e-ticaret platformları, CRM sistemleri ve diğer teknolojik çözümlerle markanızın dijital varlığını güçlendiriyoruz.

Entegre Kampanya Yönetimi
Web, mobil, sosyal medya, e-posta ve diğer iletişim kanallarını entegre bir şekilde kullanarak markanızın görünürlüğünü artırıyor, etkileşimi maksimize ediyor ve iş sonuçlarınızı iyileştiriyoruz.

Diverseffect ile dijital iletişim çalışmalarında çağın bir adım önünde olmaya hazır mısınız? Teknolojik çözümlerimiz ve entegre kampanya yönetimi stratejilerimizle markanızı dijital dünyada başarıya taşımak için bize katılın.

INFLUENCER MARKETING

Influencer marketing, markaların hedef kitleleriyle doğrudan etkileşim kurmasını ve ürün veya hizmetlerini daha geniş bir kitleye tanıtmasını sağlayan etkili bir pazarlama stratejisidir. Diverseffect olarak Influencer Marketing konusunda deneyimli bir ekibimizle markalarınızın hedef kitlesine ulaşmasını, etkileşim kurmasını ve satışları artırmasını hedefliyoruz.

Doğru influencerları belirledikten sonra, influencerlarla iş birliği yapmak için özgün bir strateji oluşturuyoruz. Bu strateji, influencerlarla iletişim kurma, içerik üretme ve paylaşma süreçlerini kapsıyor. İş birliği yapacağımız influencerlarla markanızın değerlerini paylaşan ve hedef kitlenizin ilgisini çekebilecek orijinal içerikler üretiyoruz. Bu içerikler, influencerların takipçileriyle doğrudan etkileşim kurmasını ve markanızın mesajını etkili bir şekilde iletmelerini sağlıyor.

Siz de influencer marketingin gücinden yararlanmak ve markanızın büyümesine katkı sağlamak için Diverseffect ile çalışmaya hazır mısınız?

ORGANİZASYON

Çalıştığımız markalarımızın hedef kitlesinin ihtiyaçlarına yönelik, markanın ürün ve hizmetlerini ön plana çıkaracak, etkin ve akılda kalıcı etkinlikler düzenliyoruz. Bu etkinlikler sayesinde markamızın müşterilerine daha akılda kalıcı ve yerinde deneyimlenebilen, ürün veya hizmetin farklarını ve faydalarını bire bir anlatma fırsatını sunuyor, pozitif duygusal tepkilerin olduğu bir marka deneyimleri ile etkinliklerimizi yapıyoruz.

Fuar organizasyonlarında baştan sona tüm aşamaları yöneterek markanızın başarılı bir şekilde temsil edilmesini sağlıyoruz. Öncelikle, fuarın türüne ve hedeflerinize uygun olarak size en uygun fuarları seçmenize yardımcı oluyoruz. Ardından, stand tasarımı ve kurulumu konusunda deneyimli ekibimizle birlikte markanızın imajını yansıtan etkileyici bir stant oluşturuyoruz.

Diverseffect olarak organizasyon hizmetlerimizle markalarınızın etkinliklerde başarılı olmasına ve hedef kitleleriyle etkileşim kurmasına yardımcı olmayı hedefliyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte markalarınızın etkinliklerini unutulmaz kılmak için çalışıyoruz.

PR HİZMETLERİ

Biz, sadece bir hikaye anlatmıyoruz, sizin hikayenizi baştan oluşturuyoruz. PR hizmetlerimiz, markanızın konumlandırması, itibar yönetimi ve kriz iletişimi üzerine odaklanıyor. Diverseffect ile medyada sesinizi duyurabilir ve toplulukla olan bağlantınızı güçlendirebilirsiniz!

Markalarımızın itibarını yükseltmek için basın bültenleri, haberler ve röportajlar gibi halkla ilişkiler araçlarını kullanıyoruz. Stratejik temellerle çalışarak markalarımıza sağlam bir halkla ilişkiler anlayışı sunuyoruz. Diverseffect olarak her zaman proaktif ve tüm fırsatları değerlendiren bir ajans olmaya devam ediyoruz.

Gelin, bu dijital yolculukta birlikte yürüyelim!

DİJİTAL REKLAM STRATEJİSİ

Reklam, markanızın hikayesini en etkili şekilde anlatmanızı sağlayan güçlü bir araçtır. Ancak, reklamın başarısı için doğru stratejiyi geliştirmek ve hedef kitlenize doğru mesajı iletmek önemlidir.

Diverseffect Ajansı olarak, dijital reklam stratejilerinizde size rehberlik etmek ve başarıya ulaşmanızı sağlamak için buradayız. İlk adımda, işletmenizin hedeflerini ve benzersiz özelliklerini anlamak için kapsamlı bir analiz yaparız. Ardından, hedef kitlenizin ilgisini çekecek ve markanızın değerlerini en iyi şekilde yansıtan reklam kampanyaları oluştururuz.

Dijital dünyada markanızı öne çıkarmak ve rekabette bir adım öne geçmek için bize katılın. Etkili dijital reklam stratejileri ile hedeflerinizi gerçekleştirmek için biz hazırız!

İÇERİK PAZARLAMASI

İçeriğin markanızın özü ve sesi olduğuna inanıyor ve özgün, ilgi çekici ve kaliteli içerikler üretmek için büyük bir özen gösteriyoruz. Biz, Diverseffect olarak içerik pazarlamasının gücünü ve etkisini çok iyi biliyoruz.

Hedef kitlenizin ilgisini çekmek ve bağlılık oluşturmak için, içerik stratejimizi kapsamlı bir şekilde geliştiriyoruz. Düzenli bir şekilde kapsamlı araştırmalar yaparak, hedef kitlenizin ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını anlıyor, uzman içerik ekibimizle birlikte özgün fikirler ve konseptler oluşturuyoruz. İçerik pazarlamasının gücünü bizimle keşfetmeye ve markanızın başarısını daha da ileri taşımaya hazır olun!

SOSYAL MEDYA

Bir pazarlama stratejisinin vazgeçilmez bileşeni olan sosyal medya kanallarınızı etkili bir şekilde yönetmek ve hedef kitlenize en etkili iletişim hizmetini sunmak için, stratejik düşünme ve yaratıcılığımızı birleştiriyoruz.

Sosyal medya, bizim için sadece bir iletişim kanalı değil, aynı zamanda bir marka hikayesi oluşturma platformudur. Deneyimli sosyal medya ekibimiz, hedef kitlenizin ilgisini çekecek özgün içerikler üreterek sizinle etkili ve kalıcı bir bağlantı kurmanıza yardımcı oluyor.

Sosyal medya etkinliğinizi bir sonraki seviyeye taşımaya ne dersiniz? Sosyal mecralarda hedeflerinizi gerçekleştirmek ve başarıya ulaşmak için sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

KREATİF

Sıradanın dışına çıkmak, zorlukları fırsatlara dönüştürmek ve yaratıcı bir şekilde fark yaratmak bizim işimiz. Son teknoloji tasarım yaklaşımları ve kreatif vizyonumuzla, sadece dikkat çekmekle kalmayıp, kalıcı izler bırakan kampanyalar ve projeler tasarlıyoruz.

Beklenmedik ve göz alıcı kreatif fikirlerle, markanızın hikayesini anlatmaya başlamaya ne dersiniz? Sıra dışı görsel dilimizle ve yenilikçi yaklaşımlarımızla, dijital dünyada markanızın sesini yükseltin.

Web Site Tasarımları
Dijital reklam modelleri, tasarımları ve uygulamaları
Sosyal Medya Tasarımları
App Tasarımları
Banner tasarımı ve uygulamaları
Landing page tasarımı ve uygulamaları
TV reklam çalışmaları
Kurumsal Kimlik ve Basılı İşler

Size eşsiz ve yaratıcı bir dijital yolculuk başlatmak için hazırız!

UX STRATEJİ VE TASARIM

Uzman yazılım ve tasarım ekibimizle birlikte kullanıcı deneyimini odak noktamıza alıyor ve kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik tasarımlar üretiyoruz. Yoğun araştırmalar ve interaktif tasarım süreçleri ile kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunuyoruz.

Biz, kullanıcı deneyimini sadece bir kavram olarak görmüyor, her bir pikseli kullanıcının yolculuğunu mükemmelleştirecek şekilde dikkatlice planlıyor ve uyguluyoruz.

Diverseffect ile UX tasarımında yenilikçi bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Kullanıcı deneyiminizin sınırlarını zorlamak ve dijital dünyada etkileyici izler bırakmak için birlikte çalışalım.

WEB TASARIM ve YAZILIM

Dijital evrende parıldamanın en önemli yolu web sitenizden geçiyor. Web sitenizin kullanıcı dostu olması, potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekecek, daha fazla dönüşüm sağlayacak ve bilinirliğinizi artıracaktır.

Web tasarım ve geliştirme hizmetlerimizle, sizi rakiplerinizden sıyrılacak, göz alıcı ve kullanıcı dostu bir dijital varlık oluşturuyor; estetik ve işlevsellikten ödün vermeyen bir web sitesi yaratıyoruz.

Sürekli evrim geçiren teknoloji ve tasarım trendlerine ayak uyduran web sitesi geliştirme hizmetlerimizle, dijital dünyada etkinliğinizi artırmaya hazır mısınız?